Soyut Karavan

1974'den beri hayalinizi tasarlıyoruz.

Mühendislik & Tasarım

Soyut Karavan geleneksel anlamda bir ev, bir ofis değil, tasarım ve uygulama alanında farklı projeleriyle her zaman karşınıza çıkabilecek farklı üretimi ve dizaynı ile dikkatleri üzerine çekecek bir yaşam alanıdır.

Farklı fonksiyon ve kapsamdaki karavan, motokaravan, mobil ev, treyler, konteyner ve isteğe bağlı olarak sizin için özel tasarladığımız dizi-film set karavanı, makyaj karavanı, soyunma-dinlenme, duş-wc karavanları, petrol arama kamp karavanları, ofis-şantiye karavanları, yemekhane-mutfak, büfe karavanları, fuar-showroom-satış treyleri, gezici kütüphane otobüsü-treyler ürünlerimizi dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı ve öznelleştirerek tasarlıyoruz.

Profesyonel ekibimizin uyumlu çalışmalarıyla yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da başarı elde ediyor ve Soyut Karavan’ın dünyanın her yerinde karşınıza çıkmasını sağlıyoruz.

Kiralama

Karavan kiralama hizmetinde ki benzersiz yaklaşımımızla sizleri eksiksiz tam donanımlı bir tatile hazırlıyoruz. Bir otel odasında ihtiyacınız olabilecek herşey Soyut Karavan’ı kiralamanızla sizlere sunulacaktır. Sadece valizinizi alarak çıkacağınız bu tatiliz sizler için çok eğlenceli bir maceraya dönüşebilir.

Özel üretimimiz olan dizi-film set karavanı, makyaj karavanı, soyunma-dinlenme, duş-wc karavanları, petrol arama kamp karavanları, ofis-şantiye karavanları, yemekhane-mutfak, büfe karavanları, fuar-showroom-satış treyleri, gezici kütüphane otobüsü-treylerlerini kısa ve uzun süreli olarak kiralayabilirsiniz.

Karavan Kamp ve Konaklama Alanı

Kiralamak istediğiniz Soyut Karavan ya da sahibi olduğunuz karavanınızla sizlere alternatif bir karavan kamp alanı sunuyoruz. Ankara Temelli de bulunan tesisimizde karavan yaşamını modern dünya ile buluşturuyor ve sizlere eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

Teknik Servis ve Kamp Alanı

İmal ettiğimiz ürünlere ve dünyanın önde gelen karavan firmalarının ürünlerine 7/24 teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz karavanlarınıza bakım, tadilat, yedek parça temini ve her türlü teknik servis hizmetini hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlamaktadır.

Karavanlarınızı kullanmadığınız dönemlerde Ankara Temelli’de bulunan park alanımızda karavanınızı uzun dönemli park edebilir, bakım ve onarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

tr_TRTürkçe